A 2014/2015-ös tanév eredményei


Országos versenyen való szereplés

Megnevezése: Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye (SZÉTV) - Vendéglátás-idegenforgalom Szakmacsoport
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Hosinnerné Makalicza Ágnes
Kocsis-Varga Viktória
Simonné Tóth Margit
Voleszák Zoltán
Elért helyezés: I. helyezés
Tanuló(k) neve: Mayer Edina

Megnevezése: Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye (SZÉTV) - Vendéglátás-Idegenforgalom Szakmacsoport
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Hosinnerné Makalicza Ágnes
Kocsis-Varga Viktória
Simonné Tóth Margit
Elért helyezés: V. helyezés
Tanuló(k) neve: Török Márk

Megnevezése: Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye (SZÉTV) - Vendéglátás-Idegenforgalom Szakmacsoport
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Hosinnerné Makalicza Ágnes
Kocsis-Varga Viktória
Simonné Tóth Margit
Elért helyezés: VII. helyezés
Tanuló(k) neve: Petrik Szabolcs

Megnevezése: Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye (SZÉTV) - Vendéglátás-Idegenforgalom Szakmacsoport
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Hosinnerné Makalicza Ágnes
Kocsis-Varga Viktória
Simonné Tóth Margit
Elért helyezés: X. helyezés
Tanuló(k) neve: Samu Bálint

Megnevezése: X. Pelikán Kupa Gasztronómiai Verseny - Cukrász tanulók versenye
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Simon Zita
Elért helyezés: Arany kategória
Tanuló(k) neve: Bauer Vivien

Megnevezése: X. Pelikán Kupa Gasztronómiai Verseny - Pincér tanulók versenye
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Cihlár Lajos
Elért helyezés: Arany kategória
Tanuló(k) neve: Nagy Dániel
Simon Márió

Megnevezése: III. Schnitta Sámuel Országos Gasztronómiai Emlékverseny
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Schaller Tamás
Rákóczy László
Horváthné Lőrincz Eszter
Elért helyezés: III. helyezés
Tanuló(k) neve: Bauer Vivien
Nagy Bence
Szalontai Tamás
Tóth Eszter
Szili Bálint

Megnevezése: Keleti Károly Országos Levelező Marketing Verseny
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Hosinnerné Makalicza Ágnes
Kocsis-Varga Viktória
Elért helyezés: I. helyezés
Tanuló(k) neve: Csider Boglárka
Gál Dalma
Mayer Edina

Megnevezése: Kosárlabda B33 Középiskolás Országos Döntő
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Rátvay Tamás
Elért helyezés: Döntőbe jutás
Tanuló(k) neve: Iskolai kosárlabdacsapat


Megyei versenyen való szereplés

Megnevezése: Országos Diákolimpia - Kosárlabda V. korcsoport
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Rátvay Tamás
Elért helyezés: II. helyezés
Tanuló(k) neve: Iskolai kosárlabdacsapat

Megnevezése: Handler Megyei Angol Verseny - Szakközépiskola 10. osztály
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Tasnádi Julianna
Elért helyezés: III. helyezés
Tanuló(k) neve: Lerner Judit 2/10.A

Megnevezése: Handler Megyei Angol Verseny - Szakközépiskola 10. osztály
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Tasnádi Julianna
Elért helyezés: VI. helyezés
Tanuló(k) neve: Bíró Botond 2/10.A

Megnevezése: Handler Megyei Angol Verseny - Szakközépiskola 9. osztály
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Tasnádi Julianna
Elért helyezés: II. helyezés
Tanuló(k) neve: Fazakas Noémi 1/9.B

Megnevezése: Implom József Helyesírási Verseny - Megyei forduló
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Farkas Angéla
Elért helyezés: III. helyezés
Tanuló(k) neve: Barát Bianka 2/10.E

Megnevezése: Implom József Helyesírási Verseny - Megyei forduló
Felkészítő pedagógus(ok) neve: Boros Mária
Elért helyezés: IV. helyezés
Tanuló(k) neve: Herédi Elizabett 1/9.E